Nocne Wilki podrawiają swoich Braci Słowian z Polski

Aktualizacja: 2016-03-4 3:48 pm

Delegacja rosyjskich motocyklistów z klubu Nocne Wilki już jest w Warszawie. Goście z Moskwy przyjechali do Polski specjalnie na premierę filmu “Rajd Katyński – śladami pamięci” (reż. Agnieszka Piwar).

Z okazji przyjazdu do naszego kraju Andrey Bobrovskiy w imieniu rosyjskich motocyklistów wygłosili pozdrowienia dla Braci Słowian z Polski. Nagranie udostępniliśmy na naszym kanale na YouTube.

Wszystkich przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy na jutrzejszą premierę (5 marca, sobota) o godz. 11.00 w Muzeum Niepodległości w Warszawie, przy al.
Solidarności 62.

Po pokazie będzie możliwość porozmawiania z przedstawicielami Rajdu Katyńskiego jak również z rosyjskimi motocyklistami z klubu Nocne Wilki.

Zapraszamy także tych “publicystów” i “dziennikarzy”, którzy jeszcze przed premierą filmu zdążyli napisać zakłamane teksty na temat Rajdu Katyńskiego – liczymy, że będą mieli cywilną odwagę pojawić się na premierze i przekonać na własne oczy jak bardzo mylą się w swoich oszczerczych publikacjach.

Biuro Prasowe Rajdu Katyńskiego

Za: XV Rajd Katyński – Youtube (Mar 4, 2016)

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86278 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]