Obywatel Izraela zdemolował samolot, w którym wyświetlano „nieskromny” film

Aktualizacja: 2016-02-25 11:36 am

W samolocie izraelskich linii lotniczych lecącym z Warszawy do Tel Awiwu doszło do awantury, gdy jeden z pasażerów wściekł się z powodu filmu, który wyświetlano na pokładzie.

36- letni ortodoksyjny  Żyd z Bet Szemesz wpadł w szał i zaczął niszczyć sprzęt w samolocie. Powodem miał być film wyświetlany podczas wczorajszego lotu, w którym znalazły się, jak to ujęto, „nieskromne treści”. Po wylądowaniu w Tel Awiwie został zatrzymany przez policję. Linie lotnicze El Al., do których należał samolot oświadczyły, że nie będą tolerowały tego rodzaju zachowań.

Jak informuje brytyjski Daily Mail, chodziło o film “Prawda” z Kate Blanchett i Robertem Redfordem. Jego treść oburzyła otrodoksyjnego Żyda, ktory zaczął niszczyć ekrany, na których pasażerowie oglądali film.

israelnationalnews.com / dailymail.co.uk / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (25 lutego 2016)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86057 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]