Niemiecka telewizja publiczna puściła piosenkę o „Dupie Polsce”

Aktualizacja: 2016-02-2 10:31 am

Niemiecka stacja NDR 1 puściła piosenkę i klip o „Dupie Polsce”. Głównymi bohaterami są Jarosław Kaczyński i Beata Szydło.

Stacja NDR pełni rolę trzeciego programu telewizji publicznej w krajach związkowych Hamburg, Brema, Dolna Saksonia, Szlezwik-Holsztyn i Meklemburgia-Pomorze Przednie. Na jej antenie często pojawiają się żarty z polityków.

“Wcześniej były tu unijne flagi, teraz ich nie ma, bo dobrze się palą Palą się lepiej niż węgiel. To wszystko w Polsce, du-du-dupie Polsce” – słyszymy w piosence.

“Po chrześcijańsku współczują, ale pomagać nie chcą. Uchodźców niech inni przyjmują! Kiedy ktoś coś powie przeciwko Polsce, od razu robią z niego nazistę” – śpiewa dalej “artysta”, a na ekranie pojawia się słynna okładka polskiego tygodnika “Wprost”.

Na koniec klipu Jarosław Kaczyński ląduje w kupie gnoju, co spotyka się z głośnym śmiechem i gromkimi brawami Niemców. 

pikio.pl/KRESY.PL

Za: Kresy.pl (02 lutego 2016) -- [Org. tytuł: « Niemiecka telewizja publiczna puściła piosenkę o „Dupie Polsce” [VIDEO]»]
Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85555 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]