Nielegalni imigranci z Bliskiego Wschodu próbowali przedostać się do Polski

Aktualizacja: 2016-01-14 11:57 am

Na „zielonej granicy” z Ukrainą zatrzymano 8 nielegalnych imigrantów w tym rodzinę z 3 dzieci. Zatrzymano także przemytników, którzy próbowali ich przerzucić do Polski.

Straż Graniczna zatrzymała 8 nielegalnych imigrantów kiedy próbowali przekroczyć granicę w okolicach Bukowca. Udało się ich namierzyć dzięki skanerom, które wykryły grupę osób idących ze strony Ukrainy. Dzięki szybkiej akcji Straży imigrantów udało się zatrzymać.

Okazało się, że w grupie jest trójka dzieci w wieku 3, 7 i 9 lat. Jeden z nich miał syryjski paszport natomiast reszta oświadczyła, że są Irakijczykami. Wszyscy zamierzali do Europy Zachodniej gdzie mają rodziny i przyjaciół. Nasze służby przekazały ich Ukraińcom natomiast przemytnicy – dwóch Polaków i dwóch Ukraińców, zostali zatrzymani.

Bieszczadzka24.pl/KRESY.PL

Za: Kresy.pl (14 stycznia 2016)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=85233 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]