W Moskwie nie będzie można sprzedawać alkoholu w Nowy Rok

Aktualizacja: 2015-12-21 11:59 am

W noworoczną noc sklepy w Moskwie nie otrzymają zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

Jak zawiadomił szef stołecznego departamentu handlu i usług- Aleskiej Niemierjuk wszystkie przedsiębiorstwa handlowe zawieszą sprzedaż alkoholu o 23, nakaz nie obejmuje restauracji i barów.

 Wedle prawa wszystkie sklepy sprzedające alkohol w Moskwie nie mogą tego robić po godzinie 23, dlatego ci Moskwianie, którzy tradycyjnie idą do sklepów zakupić alkohol w Nowy Rok powinni to uszanować-Dodał Niemierjuk.

Choć w poprzednich latach zezwalano sklepom na handel alkoholem w Nowy Rok to teraz, w celu zwiększenia bezpieczeństwa w okolicach sklepów i imprez masowych zezwolenie nie zostanie wydane.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84761 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]