Pseudo uchodźcy gardzą jedzeniem z Czerwonego Krzyża

Aktualizacja: 2015-11-3 8:11 pm

Imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu po raz kolejny pokazują Europie swoją prawdziwą twarz – nie chcą jedzenia, chcą aby UE otworzyła swoje granice. Gardzą żywnością tylko dlatego, że dostarczana jest z logo Czerwonego Krzyża!

Na granicy Serbii z Macedonią wciąż od dłuższego czasu koczuje kilka tysięcy tzw. „uchodźców” z syryjskimi paszportami. Czerwony Krzyż dostarcza im żywność, ciepłą odzież i podstawowe artykuły higieniczne.

Pomoc żywnościowa nie jest mile widziana przez islamskich imigrantów. Gdy funkcjonariusze chcą przekazać niezbędne produkty przekazane przez Czerwony Krzyż, imigranci stanowczo odmawiają przyjęcia kartonów z żywnością i zaczynają chóralnie buczeć oraz obrzucać funkcjonariuszy obelgami. Natomiast gdy policjanci odchodzą z jedzeniem, ci nagle zaczynają triumfalnie wiwatować i wznosić okrzyki.

Wolontariusze zadbali, żeby w środku nie było niczego, co mogłoby wywołać niechęć muzułmanów. – Jedynie woda, owoce, konserwy rybne, herbatniki i chusteczki higieniczne – zapewniał dziennikarzy John Engedal Nissen, rzecznik IFRC, Międzynarodowej Federacji Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Według Nissena główny problem stanowił symbol organizacji charytatywnej na opakowaniach, który według uchodźców został uznany za krzyż chrześcijański – jawny element kultu innowierców.

http://ndie.pl

Całość: Dziennik gajowego Maruchy (2015-11-03)

 


 

Niemcy: emerytowany pastor chce darmowych prostytutek dla migrantów

Niemiecki pastor wzywa domy publiczne, by zapewniły migrantom możliwość darmowego korzystania z usług prostytutek.

Pomysł miał się pojawić, gdy mieszkańcy mieli coraz większe obawy w związku molestowaniem seksualnym kobiet przez imigrantów.

„Dajemy im jedzenie i wodę i mówimy, że problem jest załatwiony. Ale nie jest. Ci mężczyźni mają potrzeby seksualne” – mówi emerytowany pastor Ulrich Wagner. „Potrzeby seksualne należą do podstawowych potrzeb i to też trzeba rozważyć” – miał dodać.

Całość: Kresy.pl (03 listopada 2015) – “Niemcy: emerytowany pastor chce darmowych prostytutek dla migrantów [+VIDEO]”

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=84072 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]