Polska przyjmie 100 tys. imigrantów, sprawa wyciszona na czas kampanii

Tygodnik „wSieci” powołując się na informatorów wśród urzędników Komisji Europejskiej alarmuje, że rząd Ewy Kopacz zgodził się na przyjęcie 100 tys. imigrantów do Polski. Pismo informuje, że premier ukrywa te plany przed społeczeństwem ze względu na trwająca kampanię wyborczą.

Według tygodnika rząd już wyraził zgodę na przyjęcie tak wielkiej liczby imigrantów, jednak wynegocjował opóźnienie realizacji tych planów, bojąc się o wynik zbliżających się wyborów parlamentarnych.

Jak czytamy w rewelacjach „wSieci” Bruksela jest już w posiadaniu lokalizacji wyznaczonych na miejsce azylu uciekinierów w Polsce. Mają to być głównie koszary wojskowe i ośrodki przystosowane do zgrupowaniu wielu ludzi.

Co ciekawe, niedawno okazało się, że kosztem utrzymania uchodźców, którzy przybędą do Polski obarczone będą samorządy, do których trafią. UE ma zapłacić tylko za procedury przyjęcia uciekinierów. Szczególnie kosztowne mogą się okazać czynności związane z wykrywaniem potencjalnych terrorystów wśród osób ubiegających się o status uchodźcy.

Rzecznik MSW sprawę komentowała wtedy tak: Unijne środki otrzymuje polski rząd na procedury przyjęcia, wyselekcjonowania tych osób oraz transport i koszty utrzymania w czasie oczekiwania na decyzję o statusie uchodźcy. – pisaliśmy o tym tutaj.

http://pikio.pl/

Do tych stu tysięcy dodajmy nieuchronne „łączenie rodzin”, co podwyższy liczbę uchodźców do miliona.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2015-10-13)

 


 

Eksperyment na żywym organizmie – 100 uchodźców w 140 osobowej polskiej wiosce!

Sulistrowiczki – mała wieś na Dolnym Śląsku. Liczba mieszkańców – 140. Według informacji podanej przez se.pl, w ośrodku CARITAS, który we wsi się znajduje ma zostać zakwaterowanych 100 uchodźców.

Mieszkańcy Sulistrowiczek najnormalniej w świecie się boją [Czego sie bać? Ptrzecież polska policja ich obroni, jakby co. – admin]

Dowiedzieli się o tym, że mają przyjąć uchodźców …z telewizji.

Czy można się dziwić obawom mieszkańców małej wsi, skoro już niebawem podwoi się ich liczba? W dodatku zupełnie nie są w stanie sobie wyobrazić z kim przyjdzie im dzielić tą maleńką przestrzeń, jak będą się porozumiewać z przybyszami, czego mogą się po nich spodziewać?

Swoją drogą pomysł iście szatański, ulokować 100 cudzoziemców, nie znających języka, ani kultury polskiej ludzi, w małej wiosce, gdzie jedynie można spać jeść i nudzić się. Prowokacja czy głupota? [Po prostu sranie ludziom na głowy celem ich upokorzenia – admin]

Za: se.pl
http://polskaniepodlegla.pl/

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2015-10-14)

 


 

Skip to content