Viktor Orban: Węgry mają wiele miejsca dla nielegalnych imigrantów. W więzieniach

Aktualizacja: 2015-09-18 1:46 pm

Premier Węgier w wywiadzie dla dziennika „Le Figaro” potwierdził, że jego kraj po umocnieniu granicy z Serbią planuje zbudować podobny płot od strony Chorwacji i Rumunii. Zdaniem Orbana dyskusja o „kwotach” jest zaproszeniem dla uchodźców. Mamy tysiące miejsc w więzieniach dla tych, którzy będą próbowali nielegalnie przedostać na Węgry – powiedział lider Fideszu.

Jesteśmy jedynym krajem Unii, który w tej chwili poważnie traktuje postanowienie Układu z Schengen – zauważył Viktor Orban w rozmowie z „Le Figaro”. Premier zwrócił uwagę na niepokojące doniesienia, jakoby na Stary Kontynent chciało się udać nawet 100 milionów obywateli Afryki i Azji. Jeśli doszłoby do tego, to rdzenni Europejczycy staliby się mniejszością we własnych krajach, a chrześcijanie zostaliby zdominowani przez muzułmanów. Lider Fideszu powiedział, że Węgry nie chcą iść drogą krajów Zachodu, gdzie obok siebie żyją niezintegrowane społeczności autochtonów i przybyszów.

Muzułmanie mają zupełnie inne podejście do życia. (…) Jeżeli my, chrześcijanie, pozwolimy muzułmanom rywalizować z nami na naszym kontynencie, to zostaniemy wyprzedzeni liczbowo, to matematyczne – zauważył premier Węgier, zwracając uwagę na demografię wyznawców islamu.

Mamy tysiące miejsc w więzieniach dla tych, którzy będą próbowali nielegalnie przedostać się z Serbii do Węgier! – ostrzegł imigrantów Wiktor Orban w rozmowie z „Le Figaro”.

Źródło: rmf24.pl

MWł

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=83390 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]