Macie sklerozę? Imam już zapowiedział: „będzie szariat w Polsce”

Warto witającym z otwartymi ramionami przybywających do Europę imigrantów przypomnieć słowa wypowiedziane przez imama Anjem Choudary: „Pewnego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy”. Naprawdę tego chcecie?

„Jednego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce i ten wasz reżim zostanie usunięty, a ludzie będą szczęśliwsi” – przekonywał imam Anjem Choudary w rozmowie z „Faktami” TVN, materiał nadano w lutym tego roku. 

Duchowny przypomniał także, iż „islam nie jest jak chrześcijaństwo, jeśli mnie uderzysz, nadstawię drugi policzek. Nie, tacy nie jesteśmy”. Dlaczego ? Bowiem „w islamie jest coś takiego jak dżihad. Niektórzy nazywają go nawet szóstym obowiązkiem każdego muzułmanina. Świętym obowiązkiem. Nie można powiedzieć, że islam znaczy pokój”.

Imam nie omieszkał ostrzec: „Jeżeli chcecie żyć z nami w pokoju, możemy żyć w pokoju, ale jeśli okupujecie nasze ziemie i przychodzicie nas zabijać nie będziemy was witać z otwartymi ramionami.

Redakcjo „Faktów” a może tak przypomnieć ten wywiad?

luk

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2015-09-10) | http://www.pch24.pl/macie-skleroze--imam-juz-zapowiedzial--bedzie-szariat-w-polsce,38100,i.html

Skip to content