Orban spotkał się z Miedwiediewem

Aktualizacja: 2015-08-10 12:01 pm

Premier Węgier spotkał się z premierem Dmitrijem Miedwiediewem przy okazji mistrzostw świata w pływaniu, które odbywają się w Kazaniu.

Orban odbył z premierem Rosji rozmowy, po których obaj zapewnili o „przyjaznych stosunkach” łączących oba kraje. Premier Węgier podkreślił, że pomimo „obecnych trudności” jego kraj zamierza utrzymać „wszystko to, co dobre” w relacjach z Rosją. Z kolei Miedwiediew powiedział, że stosunki Rosji z Węgrami, niezależnie od sankcji, pozostają „stabilne i przyjacielskie”.

IAR / TVP.info / Kresy.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=82827 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]