Depardieu: Europejczycy są nieszczęśliwi, bo nie mają liderów takich jak Putin

Aktualizacja: 2015-06-16 10:50 pm

Znany aktor, który posiada rosyjskie obywatelstwo, uważa, że Europejczycy są nieszczęśliwi i zagubieni. Według Gerarda Depardieu przydałby się im taki polityczny lider jak Władimir Putin.

“Patrzę po różnych krajach, widze i słyszę wielu ludzi, którzy czują się zagubieni” – wyznał aktor. Depardieu zaznaczył, że widzi to we wszystkich europejskich krajach, które dane mu jest odwiedzić.

Depardieu uważa również, że Europejczycy są niszczeni przez globalizację, która negatywnie wpłwa na ich mentalność. Według niego “cała Europa ma się źle”, zaś Europejczykom przydałby się lider w rodzaju Władimira Putina. 

rambler.ru / Kresy.pl

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=82093 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]