Doradca prezydenta Komorowskiego: ludzie władzy liczą się z narodem tylko podczas wyborów

Aktualizacja: 2015-05-20 8:25 am

Doradca prezydenta Komorowskiego prof. Tomasz Nałęcz przyznał na antenie TVN24, że ludzie władzy liczą się z narodem tylko podczas wyborów.

Prof. Tomasz Nałęcz skomentował apel senatora Platformy Obywatelskiej Jana Rulewskiego, by prezydent Komorowski wycofał wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych:

Jan Rulewski się myli, twierdząc, że to jest zły moment na dyskusję o JOW-ach. Bo to jest jedyny moment. Bo tylko w momentach wyborów i przed wyborami naród odzyskuje suwerenność i tak naprawdę ludzie władzy tylko wtedy liczą się z narodem – powiedział w programie Bogdana Rymanowskiego “Jeden na jeden” doradca prezydenta Komorowskiego.

TVN24 / Kresy.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=81485 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]