Przedwyborcza ustawka w Inowrocławiu. Komorowski odwiedził nieistniejącą budowę

Aktualizacja: 2015-04-22 8:48 am

21 kwietnia prezydent Bronisław Komorowski – w ramach prowadzonej kampanii przedwyborczej – odwiedził plac budowy obwodnicy Inowrocławia. „Dziś przeżywamy wielki dzień. Nawet słońce wyszło! Czekaliśmy na niego kilkanaście lat” – zachwycał się prezydent miasta. Prace budowlane zostały… zainscenizowane.

Prezydent Bronisław Komorowski zwizytował budowę obwodnicy Inowrocławia w towarzystwie lokalnych notabli.Dziś przeżywamy wielki dzień. Nawet słońce wyszło! Czekaliśmy na niego kilkanaście lat. Kilkanaście lat trwały oczekiwania na budowę obwodnicy w ciągu dróg krajowych nr 15 i 25  – podkreślał prezydent miasta, Ryszard Brejza. Zaznaczył też, że nie byłoby tej inwestycji, gdyby nie prezydent Bronisław Komorowski. Samorządowcy o jego zasługach dla realizacji tego projektu jednak nic nie wiedzą.

Jak się okazuje, dzień wcześniej żadnych prac nie wykonywano. We wtorek o godzinie 15 na plac budowy wjechały pojazdy, których głównym zadaniem było tworzenie… odpowiedniego tła. – Pojazdy jeździły od lewej do prawej i z jednej kupki na drugą kupkę przerzucały żwir i piasek. Do tego walec jeździł do przodu i do tyłu po jednej linii. No cóż, taka Polska. Trzeba było pokazać TVN 24, Polsat News i TVP, że coś się dzieje :). Pół godziny po wizycie Bronisława Komorowskiego na terenie robót z kilkunastu pojazdów zostały raptem trzy – relacjonuje jeden z mieszkańców.

Radni znajdujący się w opozycji podkreślają z kolei, że rozpoczęcie budowy było możliwe, ale dzięki protestom wobec polityki Platformy Obywatelskiej. Bronisław Komorowski w trakcie poprzedniej kampanii tę inwestycję jedynie… obiecał.

Źródło: niezalezna.pl

mat

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=81296 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]