Syn Komorowskiego ma powiązania z WSI?

Aktualizacja: 2015-03-28 2:58 pm

Syn Bronisława Komorowskiego jest prokurentem firmy, której kapitał prowadzi do Piotra P. oficera WSI, podejrzanego o defraudację pieniędzy SKOK Wołomin – podaje „Gazeta Polska Codziennie”.

Chodzi o spółkę Maddy Investment, która – jak wskazuje dziennik – zajmuje się doprowadzeniem do wygaszenia warszawskiej elektrociepłowni Ursus. Instalacje energetyki od lat stoją na drodze wielkiej inwestycji deweloperskiej.

Gazeta podaje, że jest w posiadaniu filmu, na którym Tadeusz Komorowski uniemożliwia urzędnikowi Inspektoratu Ochrony Środowiska kontrolę instalacji energetycznych w jednej z dzielnic Warszawy.

Poseł Adam Kwiatkowski mówi, że w świetle tych informacji powinny zostać upublicznione wszystkie dokumenty w tej sprawie.

“Powinna zostać opublikowana księga dokumentów i  informacji, które są związane z funkcjonowaniem z jednej strony tej spółki, w której syn prezydenta Komorowskiego ma być prokurentem, a z drugiej strony Energetyki Ursus, która pełni dość istotną rolę dla zachodniej części Warszawy. I rzecz druga – jeśli rzeczywiście mamy do czynienia z takimi powiązaniami i jeśli to wszystko po upublicznieniu tych dokumentów potwierdzi się, to jest to kolejny dowód na bliskie relacje środowiska osób związanych z WSI a najbliższego otoczenia Bronisława Komorowskiego” – zaznacza poseł Adam Kwiatkowski.

W ubiegłym tygodniu poseł PiS Bartosz Kownacki zaprezentował zdjęcie z premiery filmu Bitwa Warszawska, na którym widać prezydenta w towarzystwie m.in. Piotra P. Kancelaria prezydenta utrzymuje, że Bronisław Komorowski nie zna i nie spotykał się z P.

RIRM

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=80785 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]