„Źycie byłoby nudne bez plotek” – Putin żartuje ze swojego zniknięcia

Aktualizacja: 2015-03-16 10:15 am

Dziś prezydent Rosji Władimir Putin spotkał się w Sankt Petersburgu z prezydentem Kirgistanu Almazbekiem Atambajewem. To jego pierwsze publiczne wystąpienie od 5 marca.

Przed spotkaniem, podczas wspólnego wystąpienia, prezydent Atambajew zdementował pogłoski mówiące o złym stanie zdrowia prezydenta Rosji. Stojący obok Władimir Putin przytaknął z uśmiechem i powiedział: „życie byłoby nudne bez plotek”.

Prezydent Atambajew powiedział także, że Władimir Putin przed spotkaniem osobiście obwoził go po terenie rezydencji, gdzie odbyło się spotkanie.

Podczas spotkania omawiana była przede wszystkim kwestia współpracy Rosji i Kirgistanu w kontekście planowanego przystąpienia tego ostatniego do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej.

unian.info / tass.ru / Kresy.pl

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=80441 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]