Amerykański generał: Trzeba zabijać więcej Rosjan

Amerykański generał w stanie spoczynku, weteran wojny w Wietnamie, Robert Scales powiedział, że USA mogą pomóc Ukrainie jedynie w taki sposób, iż zaczną zabijać Rosjan.

Na Ukrainie wszystko jest już jasne. Jedyny sposób, w jaki Stany Zjednoczone mogą wpłynąć na sytuację w regionie i zmienić kierunek jej ewolucji, to rozpocząć zabijanie Rosjan. Zabijać tak wielu Rosjan, że nawet rosyjskie media nie będą mogły ukryć tego faktu, że Rosjanie wracają do domów martwi – powiedział generał na antenie kanału Fox News.

YouTube.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (12 marca 2015) – „Amerykański generał: Trzeba zabijać więcej Rosjan [+VIDEO]”

Wybrane komentarze internautów ze strony źródłowej:

zefir 12.03.2015 15:36
To nazywa się nową militarną analizą weterana wojny wietnamskiej pamiętającego jeszcze jak amerykańskie media nie mogły doliczyć się wracających do domu martwych żołnierzy.Sam pewnie ma niechlubne wspominki jak dawał drapaka z Wietnamu pozostawiając wrogowi sprzęt i uzbrojenie,nie mówiąc o pozostawieniu na pastwę wroga południowowietnamskiego sojusznika.Teraz bohater,nienasycony zabijaniem,z kacem wietnamskiej porażki postuluje o dokończenie dzieła zabijania najlepiej obcymi rękami i przy pomocy pokojowej nieśmiercionośnej bronii usmańskiej.


Skip to content