Wandale zniszczyli replikę groty z Lourdes. Pozostają bezkarni

Aktualizacja: 2015-03-12 12:32 pm

W Delme (departament Mozela) nieznani sprawcy zniszczyli replikę groty z Lourdes. Wandale pozostają na wolności.

Nieznani sprawcy zniszczyli replikę groty z Lourdes, wybudowaną w miejscowości Delme (departament Mozela) w Lotaryngii. Zniszczone zostały także ławki ustawione przed grotą.

Rada parafialna złożyła w tej sprawie doniesienie na policję. Sprawcy, jak to często bywa w takich przypadkach, dalej pozostają na wolności.

Wrogość wobec katolicyzmu we Francji nie ustaje.

FLC

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=80357 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]