Bronisław Komorowski otrzymywał 1000 głosów na sekundę w internetowej sondzie TVP INFO

Aktualizacja: 2015-02-11 11:39 am

W internetowej sondzie TVP INFO urzędujący prezydent otrzymywał głosy w tempie, które mogłoby wskazywać na ingerencję w wyniki głosowania – uważa jeden z internautów, który zaprezentował swoje wnioski w nagraniu.

YouTube.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (11 lutego 2015) -- [Org. tytuł: « Bronisław Komorowski otrzymywał 1000 głosów na sekundę w internetowej sondzie TVP INFO [+VIDEO]»]
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=79687 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]