Janusz Korwin-Mikke: PiS jest tak prożydowski, jak KNP prorosyjski

Aktualizacja: 2014-12-26 3:25 pm

“PiS jest, jak wszyscy wiedzą, partia żydowską, pro-syjonistyczną… I jest to prosta prawda. Dokładnie tak samo prosta, jak to, że KNP jest partią pro-rosyjską” – napisał Janusz Korwin-Mikke na swoim profilu na Facebooku, komentując w ten sposób zarzuty o prorosyjskość Kongresu Nowej Prawicy, którego jest prezesem.

W Polsce człowiek, który powie, że agenci FSB nie porywali ludzi, nie więzili ich w wynajmowanych za granicami Rosji więzieniach i nie torturowali – od razu wychodzi na miłośnika JE Włodzimierza W.Putina. Wystarczy powiedzieć. że Federacja NIE anektowała Abchazji ani nawet Osetii Południowej – a wychodzi się na ruso-fila. Wystarczy zauważyć, że Moskwa wspomaga obronę chrześcijan w Syrii, podczas gdy Waszyngton finansuje terrorystów z al-Nusry, ISILu i Armii Wolnej Syrii – a wychodzi się na agenta FSB – napisał Kowin-Mikke. Wg polityka na zarzuty o prorosyjskość można się narazić, mówiąc prawdę:

A ja po prostu mówię prawdę. A gdy powiem – co udało mi się napisać i przepchać przez cenzurę jeszcze za PRL-u – że w 1939 należało pójść razem z III Rzeszą na Moskwę – to wychodzę jeszcze na miłośnika Adolfa HitleraNie przestając być, oczywiście, agentem rosyjskim – zaznacza.

Facebook.com / Kresy.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=78773 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]