Putin zaskoczony obrotem handlowym miedzy USA i Rosją

Aktualizacja: 2014-12-22 4:12 pm

„Obrót handlowy Rosji z Unią Europejską spadł o 4,3%, a import z państw UE zmniejszył się o około 7-8-10%. Bardzo zdziwiło mnie jednak, że obrót handlowy z USA – przeciwnie – zwiększył się o 7% – oświadczył prezydent Rosji Władimir Putin podczas poniedziałkowego spotkania z przedstawicielami Zgromadzenia Federalnego.

Prezydent poinformował również o wzroście wolumenu handlu między państwami Regionu Azji i Pacyfiku i Federacją Rosyjską.

Szczególne ubolewanie Putin wyraził z powodu spadku o 3,9% obrotu handlowego z głównym handlowym partnerem Rosji – Niemcami.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=78738 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]