Real Madryt usuwa krzyż z herbu

Aktualizacja: 2014-11-28 10:59 am

“Królewscy” usunęli krzyż z herbu po podpisaniu umowy z jednym z arabskich banków.

źródło: YouTube.com

Umowę podpisano z National Bank of Abu Dhabi, który prezes Realu Florentino Perez nazwał “jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych instytucji finansowych na świecie”. Na karcie kredytowej, którą zaprezentowano podczas specjalnej uroczystości, nie znalazł się jednak krzyż wieńczący koronę w godle klubu z Madrytu. Krzyż usunięto, aby nie drażnić sponsora z muzułmańskiego kraju.

“Wiem, że ludzie ze Zjednoczonych Emiratów bardzo przeżywają nasze mecze, a nasze związki z tym krajem stają się coraz silniejsze” – mówił prezes Realu.

rp.pl / Kresy.pl

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=78116 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]