Zmarł 12-letni Murzyn. Groził przechodniom atrapą broni, zastrzelili go policjanci

Aktualizacja: 2014-11-24 10:51 am

W niedzielę zmarł 12-letni Tamir Rice – nastolatek zastrzelony w Cleveland przez amerykańskich policjantów. Funkcjonariusze zainterweniowali na skutek doniesienia o człowieku, który w parku grozi bronią przechodzącym osobom.

Patrol policji zastał na miejscu nastolatka odpowiadającego przekazanym im informacjom. Policjanci rozkazali chłopakowi podnieść ręce do góry, ten w tej sytuacji sięgnął po pistolet. Mundurowi oddali dwa strzały, jeden z nich sięgnął podejrzanego. 12-letni Tamir Rice został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł w niedzielę.

Dwóch funkcjonariuszy zostało zawieszonych w pełnionych obowiązkach, toczy się postepowanie mające wyjaśnić zajście. Komenda ujawniła także zapis nagrania telefonicznego, na którym mężczyzna informuje policję o nieletnim „kolesiu” który straszy ludzi bronią – „prawdopodobnie atrapą”. – Teraz siedzi na huśtawce, wyciąga broń ze spodni i celuje w ludzi – słyszymy na nagraniu.

Według Timothiego Kucharskiego, adwokata rodziców 12-latka, chłopiec bawił się na placu zabaw ze swoimi kolegami. Obecnie zbiera zeznania świadków. – W końcu dowiemy się co zaszło – podkreślił.

Policja zabezpieczyła atrapę broni, po którą sięgnął Tamir Rice. Była to pneumatyczna replika pistoletu półautomatycznego. Z lufy usunięto pomarańczową końcówkę wymaganą przez amerykańskie prawo – broń wyglądała na ostrą. Osoba składająca doniesienie policji nie potrafiła wskazać, czy chodzi o młodocianego posługującego się bronią ostrą, czy atrapą. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Źródło: CNN.com, nytimes.com

mat

KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście wydarzenie to nie ma jedynie nonem-omen czarno-białego aspektu, ponieważ:

1) Dzieci nie powinny bawić się zabawkami – czy jakimikolwiek przedmiotami – wymierzając je w ludzi, zwierzęta, itp. I tego powinni uczyć ich  rodzice i opiekunowie, oraz media. Niestety, rodzice nie czynią tego – bo są zbyt głupi, bądź (najczęściej w przypadku czarnych dzieci) po prostu nie mają z nimi kontaktu, bowiem czarnym dzieciom szczególnie brakuje ojców, a matki zajęte są flirtami z coraz-to kolejnymi partnerami. Nie czynią tego również media, a wręcz przeciwnie – wzmacniają agresję wśród dzieci poprzez propagowanie filmów i gier z nieustannym i bezsensownym zabijaniem. Dodatkowo, wśród Murzynów, niemalże od dziecka, w subkulturze dominuje kult posiadania i używania broni, agresji, seksualnej przemocy, rasowej nienawiści (do białych) itp. Wpajanie tych zboczeń behawioranych czynione jest za sprawą propagowania ich idoli muzycznych i idiotycznych telewizyjnych show’ów. (Nota bene, czynione to jest głównie przez żydowskich producentów, gdyż niemal wszystkie firmy promujące rap czy kretyńskie sit-comy, były, bądź są własnością żydowską.)

2) Policja w policyjnym państwie jakim za sprawą syjonistycznych władców stały się Stany Zjednoczone, coraz bardziej brutalizuje się. Nawet zwykłe zatrzymanie za przekroczenie przepisów ruchu drogowego, cechuje się wyjątkową szorstkością, arogancją, chamstwem, a często brutalnością. Niestety, policja przechodzi specjalne treningi kontroli i agresywności, nabywając te cechy na kursach, np. w Izraelu [1] [2] [3], bowiem w syjonistycznej doktrynie każdy jest potencjalnym wrogiem. Jak słusznie zauważa analityk wojskowy Gordon Duff: “Jednostki policji w USA są szkolone przez izraelskie grupy, które mają na celu całkowitą militaryzację kraju i wprowadzenie dyktatury.” Szefowie “antyterrorystycznych grup”, komendanci policji, policjanci z bezpieczniackiej DHS –  wszyscy oni uzyskują szkolenie jeżdżąc do Izraela, gdzie oprócz zdobywania praktycznej wiedzy z zakresu zamordyzmu, są indoktrynowani, tak historycznie, jak i ideologicznie, co jest niezbędne do dalszego prowadzenia wyimaginowanej “wojny z terroryzmem”, zaprowadzonej na korzyść Izraela i kontrolujących Stany Zjednoczone syjonistów.

3) Napięcie pomiędzy czarną a białą ludnością w USA wzmaga się, wskutek, zarówno wzrastającej liczby przestępstw dokonywanych przez czarne mniejszości, jak i braku rzetelnej dyskusji na ten temat w mediach i przestrzeni społecznej. Innymi słowy: jakakolwiek dyskusja na tematy rasowe, jest zakazana – chyba, że dotyczy “winy” białego człowieka wobec “niewinnych” czarnych, którym szczególnie za czasy niewolnictwa, należy się dzisiaj specjalny status i inne traktowanie w każdej dziedzinie. Ten politycznie-poprawny model tworzy reakcję ze strony białej ludności, która podświadomie (albo całkiem świadomie) czuje, że jest oszukiwana i przez to odczuwa upokorzenie takim traktowaniem i “wyrównywaniem szans” na korzyść kolorowego sąsiada. W rezultacie, podświadowmie “odreagowuje” w krytycznych sytuacjach.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=77965 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]