Obama: Rosja jest zagrożeniem dla świata po okropnym zestrzeleniu malezyjskiego Boeinga

Aktualizacja: 2014-11-17 2:04 pm

Prezydent Stanów Zjednoczonych nazwał Rosję “zagrożeniem dla świata”. Wg Obamy określenie to jest adekwatne po przesądzonej jego zdaniem odpowiedzialności Rosji za strącenie malezyjskiego Boeinga w Donbasie.

Prezydent USA określił w ten sposób Rosję na szczycie G20 w Brisbane w Australii.

Ponadto, Obama nazwał USA “światowym mocarstwem”, które jest zdolne “przeciwstawić się agresji Rosji wobec Ukrainy”. Dodał, że jego kraj “jest liderem w walce z wirusem Ebola w Afryce Zachodniej i w powstrzymywaniu rosyjskiej agresji przeciwko Ukrainie”.

112.ua / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (15 listopada 2014)

KOMENTARZ BIBUŁY: Ciekawe co stanowi tą “przesądzoną odpowiedzialność Rosji za strącenie malezyjskiego Boeinga”, ponieważ Stany Zjednoczone – ani żaden inny kraj czy organizacja – jak do tej pory nie ujawniły żadnych konkretnych danych, np. zdjęć satelitarnych, potwierdzających to (bezzasadne) oskarżenie. Poza tym, śledztwo cały czas trwa, zatem ferowanie takich wyroków jest jedynie czystą polityczną zagrywką syjonistycznego mocarstwa prącego do zaognienia konfliktów międzynarodowych i wywołania kolejnej – regionalnej, albo nawet światowej – wojny. Aby jednak uchodzić za ofiarę płonącego świata, a nie za podżegacza i podpalacza, już teraz oskarża się przeciwnika tworząc w ten sposób socjotechniczną zbitkę pojęciową: Rosja=agresor.

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=77779 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]