Środowiska proaborcyjne zdewastowały wystawę pro-life

We Wrocławiu zdewastowano wystawę przedstawiającą skutki tzw. aborcji. Sprawcy ostrymi narzędziami pocięli plakaty, a część bannerów odczepili i rzucili na ziemię.

Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Źycia podkreślił, że prawda o zabijaniu nienarodzonych dzieci przeszkadza. Dodał, że zwolennicy tzw. aborcji chcą ukryć, co naprawdę kryje się pod tym słowem.
– Prawda o aborcji jest cały czas bardzo poważnym problemem dla środowisk aborcyjnych. Chciałyby one za wszelką, żeby prawda nie dotarła do ludzkich umysłów, do świadomości opinii publicznej. Robią wszystko, żeby tę prawdę powstrzymać. Mieliśmy już kilkadziesiąt zniszczeń i policja ani razu nie ujęła sprawców. Natomiast policja chętnie podaje nas do sądów pod zarzutami, które okazują się absurdalne – powiedział Mariusz Dzierżawski.

Mimo dewastacji, organizatorzy akcji informują, że nadal będą demaskować prawdziwe oblicze tzw. aborcji  w kolejnych miastach Polski.

Za: Radio Maryja (13 listopada 2014) | http://www.radiomaryja.pl/informacje/srodowiska-proaborcyjne-zdewastowaly-wystawe-pro-life/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content