Środowiska proaborcyjne zdewastowały wystawę pro-life

Aktualizacja: 2014-11-13 10:34 am

We Wrocławiu zdewastowano wystawę przedstawiającą skutki tzw. aborcji. Sprawcy ostrymi narzędziami pocięli plakaty, a część bannerów odczepili i rzucili na ziemię.

Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Źycia podkreślił, że prawda o zabijaniu nienarodzonych dzieci przeszkadza. Dodał, że zwolennicy tzw. aborcji chcą ukryć, co naprawdę kryje się pod tym słowem.
– Prawda o aborcji jest cały czas bardzo poważnym problemem dla środowisk aborcyjnych. Chciałyby one za wszelką, żeby prawda nie dotarła do ludzkich umysłów, do świadomości opinii publicznej. Robią wszystko, żeby tę prawdę powstrzymać. Mieliśmy już kilkadziesiąt zniszczeń i policja ani razu nie ujęła sprawców. Natomiast policja chętnie podaje nas do sądów pod zarzutami, które okazują się absurdalne – powiedział Mariusz Dzierżawski.

Mimo dewastacji, organizatorzy akcji informują, że nadal będą demaskować prawdziwe oblicze tzw. aborcji  w kolejnych miastach Polski.

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=77716 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]