Francuska Antifa wzywa do zniszczenia kościoła Bractwa Świętego Piusa X

Aktualizacja: 2014-11-7 9:10 am

Kościół nad którym opiekę sprawują kapłani z Bractwa Świętego Piusa X w Nantes stał się celem lewackich ataków. Antifa wezwała do ataku na świątynie.

Kilka dni temu na murach kościoła Bractwa Świętego Piusa X w Nantes na zachodzie Francji, pojawiły się wulgarne, antykatolickie napisy. Teraz Antifa wezwała na Twiterze do ataku na tą świątynie.

„Idźmy do Nantes, bo to trzeba zademonstrować, by rozdrażnić faszystów, integrystów z Bractwa Świętego Piusa X. Ten klasztor Świętego Ludwika znajduje się na ulicy Bruneau.(…)” – wzywają działacze Antify.

FLC

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=77625 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]