Rosja struchlała – Bolek zagroził uderzeniem na Moskwę

Chciałem tę wiadomość zaliczyć do kącika humoru, ale z chorych psychicznie osób nie wypada się śmiać. Trzeba ich odizolować i w miarę możności zastosować jakąś terapię, licząc na cud. Źe pomoże.
Admin
[Dz.g.M.]

Lech Wałęsa pierwszy ruszy do boju w przypadku napaści Rosji na Polskę.

Jeżeli Rosja zaatakuje Polskę to Armia Polska wymierzy odwetowe uderzenia w Moskwę. Tak wyraził się były prezydent Polski, Lech Wałęsa, przemawiając na konferencji w Kijowie. Według jego słów to on pierwszy pójdzie do boju w przypadku niebezpieczeństwa.

„Jeżeli ktoś przyjdzie na polską ziemię bez zaproszenia to Polska będzie broniła się przed napaścią. Jeżeli ktoś napadnie na Gdańsk to my zaatakujemy Moskwę. My nie będziemy walczyć na swoim terytorium” – powiedział Lech Wałęsa.

Były prezydent podkreślił, że to nie groźba ale, że Polska jest gotowa do obrony w przypadku zewnętrznej agresji, informuje ukraińska agencja UNN. „My nikomu nie zagrażamy, my chcemy pokoju, szanujemy Rosjan i nigdy nie napadniemy na Rosję. Ale jeżeli oni napadną na nas to będzie gorąco i ja pierwszy pójdę do boju” – powiedział Wałęsa.

Na podstawie: http://www.pravdanews.info/lekh-valensa-pervym-poydet-v-boy-v-sluchae-napadeniya-rossii-na-polshu.html
Data publikacji: 4,10.2014
Przekład:RX

 

Za: Dziennik gajowego Maruchy () | http://marucha.wordpress.com/2014/10/06/rosja-struchlala-bolek-zagrozil-uderzeniem-na-moskwe/

Skip to content