Rosja struchlała – Bolek zagroził uderzeniem na Moskwę

Aktualizacja: 2014-10-6 11:36 am

Chciałem tę wiadomość zaliczyć do kącika humoru, ale z chorych psychicznie osób nie wypada się śmiać. Trzeba ich odizolować i w miarę możności zastosować jakąś terapię, licząc na cud. Źe pomoże.
Admin
[Dz.g.M.]

Lech Wałęsa pierwszy ruszy do boju w przypadku napaści Rosji na Polskę.

Jeżeli Rosja zaatakuje Polskę to Armia Polska wymierzy odwetowe uderzenia w Moskwę. Tak wyraził się były prezydent Polski, Lech Wałęsa, przemawiając na konferencji w Kijowie. Według jego słów to on pierwszy pójdzie do boju w przypadku niebezpieczeństwa.

„Jeżeli ktoś przyjdzie na polską ziemię bez zaproszenia to Polska będzie broniła się przed napaścią. Jeżeli ktoś napadnie na Gdańsk to my zaatakujemy Moskwę. My nie będziemy walczyć na swoim terytorium” – powiedział Lech Wałęsa.

Były prezydent podkreślił, że to nie groźba ale, że Polska jest gotowa do obrony w przypadku zewnętrznej agresji, informuje ukraińska agencja UNN. „My nikomu nie zagrażamy, my chcemy pokoju, szanujemy Rosjan i nigdy nie napadniemy na Rosję. Ale jeżeli oni napadną na nas to będzie gorąco i ja pierwszy pójdę do boju” – powiedział Wałęsa.

Na podstawie: http://www.pravdanews.info/lekh-valensa-pervym-poydet-v-boy-v-sluchae-napadeniya-rossii-na-polshu.html
Data publikacji: 4,10.2014
Przekład:RX

 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=76935 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]