Narodowcy pojawili się na proukraińskiej manifestacji PiS-u. „Nie wspieraj Rosji ani Ukrainy, tylko na Kresach polskie rodziny”

Na zorganizowaną w rocznicę sowieckiej agresji na Polskę manifestację Prawa i Sprawiedliwości w Bielsku-Białej przybyli miejscowi narodowcy z transparentem wzywającym do pomocy Polakom na Kresach.

Manifestacja na placu Bolesława Chrobrego w Bielsku-Białej odbyła się 17 września, w 75. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Miejscowe koło Prawa i Sprawiedliwości chciało w ten sposób wyrazić sprzeciw przeciwko rosyjskiej agresji mającej w opinii organizatorów miejsce na Ukrainie. 

Na demonstrację przyszli członkowie miejscowego koła Obozu Narodowo-Radykalnego. Przynieśli oni transparenty „Ukrainiec nie będzie moim bratem po tym, jak okazał się katem” oraz „Nie wspieraj Rosji ani Ukrainy, tylko na Kresach polskie rodziny”.

Facebook.com/Kresy.pl

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (19 wrzesnia 2014) | http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/narodowcy-pojawili-sie-na-proukrainskiej-manifestacji-pis-u-nie-wspieraj-rosji-ani-ukrainy-tylko-na-kresach-polskie-rodziny

Skip to content