Narodowcy pojawili się na proukraińskiej manifestacji PiS-u. “Nie wspieraj Rosji ani Ukrainy, tylko na Kresach polskie rodziny”

Aktualizacja: 2014-09-19 1:23 pm

Na zorganizowaną w rocznicę sowieckiej agresji na Polskę manifestację Prawa i Sprawiedliwości w Bielsku-Białej przybyli miejscowi narodowcy z transparentem wzywającym do pomocy Polakom na Kresach.

Manifestacja na placu Bolesława Chrobrego w Bielsku-Białej odbyła się 17 września, w 75. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Miejscowe koło Prawa i Sprawiedliwości chciało w ten sposób wyrazić sprzeciw przeciwko rosyjskiej agresji mającej w opinii organizatorów miejsce na Ukrainie. 

Na demonstrację przyszli członkowie miejscowego koła Obozu Narodowo-Radykalnego. Przynieśli oni transparenty “Ukrainiec nie będzie moim bratem po tym, jak okazał się katem” oraz “Nie wspieraj Rosji ani Ukrainy, tylko na Kresach polskie rodziny”.

Facebook.com/Kresy.pl

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=76675 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]