Pozostaje zimny okład

Aktualizacja: 2014-09-11 1:03 pm

Gość Niedzielny jak zwykle w awangardzie proamerykańskiej propagandy straszy czytelników niedobrym Putinem:

Wiarygodność strony rosyjskiej jest zerowa. Jak ktoś powiedział, Putin kłamie nawet wtedy, gdy mówi „dzień dobry”. Ani na moment nie zapominam też o tym, że to Rosja jest agresorem i odpowiada za śmierć już kilku tysięcy ludzi.

To miło, że w dzisiejszych, zateizowanych czasach są jeszcze ludzie, którzy są w stanie uwierzyć w dowolny kretynizm wymyślony w Kijowie lub Waszyngtonie, tak po prostu na słowo. Bez poparcia tego choćby jedną fotografią czy filmem nakręconym telefonem komórkowym. W XXI wieku pełnym ekip reporterskich, dronów, przy powszechnym dostępie do internetu, uwierzyć w rosyjską “inwazję” na Ukrainie bez poparcia tego jakimikolwiek dowodami opierając się wyłącznie na bajaniu ukraińskich oficjeli i “zeznaniach naocznych świadków” wymaga wielkiej wiary. Ja takowej nie mam.

Redakcja Gościa ósme przykazanie Boże wzięła w nawias. Duży nawias.

Tags: , , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=76534 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]