W Ukraińskiej TV: 1,5 miliona ludzi trzeba zabić!

Informacja nienowa, bo z 8 sierpnia, ale jakoś umknęła adminowi…

Znany Ukraiński dziennikarz, aktywista Majdanu Bogdan Butkiewicz wzywa w ukraińskiej telewizji do ostatecznego rozwiązania problemu ludności wschodniej Ukrainy przez holokaust.

Skoro ta ludność że nie poczuwa się do ukraińskiej tożsamości narodowej, to nie ma sensu wchodzić z nią w jakiekolwiek negocjacje, ale po prostu zlikwidować fizycznie. Liczbę osób którą trzeba będzie zabić szacuje na 1,5 miliona z 4 milionowej populacji rejonu. Los ludzi mieszkających w rejonie Donbasu jest nieistotny. Donbas trzeba wykorzystywać tylko jako źródło zasobów.

Tutaj skan tej wypowiedzi opublikowanej w „The Kiev Times”:


Богдан Буткевич: Все просто, нужно убить 1 5млн жителей Донбасса

[youtube mhYyj5l9Lx0]

Za: http://thekievtimes.ua/society/391851-15-milliona-chelovek-v-donbasse-nuzhno-prosto-ubit-butkevich.html

Bogdan Butkiewicz i tak jest łagodny w swojej wypowiedzi. Chce zabić tylko 1,5 miliona ludzi. Julia Tymoszenko miała większy rozmach. Stwierdziła że 8 mln Rosjan na Ukrainie „musi zostać zabitych bronią jądrową”.

Więcej: http://www.polskiportal.net/classifieds/2901/366/8-mln-rosjan-na-ukrainie-musi-z

[Nie tylko na Ukrainie żyją degeneraci. Nie tak dawno jakiś polskojęzyczny bydlak marzył na łamach gajówki o zamienieniu Rosji w nuklearną pustynię. – admin]

Gdyby te wypowiedzi dotyczyły propozycji nowego holokaustu Żydów to były by już „naloty humanitarne”. Skoro chodzi tylko o Rosjan mieszkających na Ukrainie to wszystko w porządku.

Politycy i media nie będą sobie zawracały sprawami nieistotnymi.

Obama i Zachodnia Europa stosuje w stosunkach z Kijowem optykę którą stosował Franklin Delano Roosevelt wobec dyktatora Somozy. Franklin Delano Roosevelt na wieść jakich okrutnych zbrodni się dopuszcza na ludności cywilnej jego protegowany Anastasio Somoza Garcia, powiedział:
„Somoza może jest skurwysynem, ale to nasz skurwysyn.”
(Somoza may be a son of a bitch, but he’s our son of a bitch)

Kijów dla Zachodu jest tym samym czym był Somoza.

Ciekawy jestem zdania Pana Bogdana Butkiewicza na temat Polaków którzy nie popierają władz w Kijowie. Jakie zaproponuje rozwiązanie tej kwestii?

Gregory Gorenzay

Za http://www.polskiportal.net

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2014-08-25)

Ukraińcy powinni strzelać do tzw. konwoju humanitarnego”

Dr Jerzy Targalski, psychopata

Prezentujemy wypowiedź kolejnego polskojęzycznego psychopaty i degenerata moralnego z tytułem doktorskim, któremu życzliwej gościny użyczyła równie psychopatyczna „Niezależna.pl”.
Admin.

Celem rosyjskich władz, które wysłały tzw. konwój humanitarny, jest wymiana najemników walczących za pieniądze na wschodzie Ukrainy, na regularne oddziały rosyjskich sił zbrojnych – mówi w rozmowie z portalem niezalezna.pl dr Jerzy Targalski ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

W piątek, bez zgody ukraińskich celników oraz przedstawicieli Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, granicę rosyjsko-ukraińską przekroczyło 145 ciężarówek tzw. „białego konwoju”, którego deklarowanym celem jest „pomóc humanitarna dla mieszkańców Donbasu”.

– Nazywamy to otwartym wtargnięciem pod płaszczykiem Czerwonego Krzyża. To wojskowe samochody, za kierownicą których tak naprawdę siedzą żołnierze wyszkoleni do kierowania pojazdami bojowymi, czołgami i przewożenia artylerii – oświadczył podczas piątkowej konferencji prasowej szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) Wałentyn Naływajczenko. Funkcjonariusz dodał, że tzw. rosyjski konwój humanitarny ma trzy cele. Pierwszy – transportowanie systemów artyleryjskich, drugi – dostarczenie broni i sprzętu dla rosyjskich terrorystów. Trzecie, ukrycie ciał zabitych podczas walk z Ukraińcami na Donbasie rosyjskich najemników.

– Jak widać m.in. na mapach opublikowanych we wpisie blogera portalu Naszeblogi.pl Chatar Leon, na trasie, którą jadą ciężarówki, leży Mołodohwardijsk (w pobliżu miasta Krasnodon). Miejscowość, w rejonie której nastąpiła koncentracja wojskowej techniki dostarczonej z Rosji oraz sił terrorystów przygotowujących się do wyruszenia w kierunku Ługańska. Przede wszystkim, podejrzewa się, że kierowcami tych ciężarówek są rosyjscy specjaliści od ciężkiej techniki wojennej. Mają zostać na miejscu i kierować dalej walką oddziałów najemników. Już w tej chwili w oddziałach terrorystycznych są całe plutony i oddziały wojsk rosyjskich. Nie chodzi o poszczególnych Rosjan, którzy kierują oddziałami najemników. Tylko wymianę najemników, walczą za pieniądze na wschodzie Ukrainę, na regularne oddziały rosyjskich Sił Zbrojnych – mówi portalowi niezalezna.pl dr Targalski.

W opinii eksperta ds. polityki wschodniej [eksperta? zwykłego, opłacanego za szczekanie kundla – admin], z powrotem ciężarówkami do Rosji mogą zostać wywiezieni przede wszystkim ranni terroryści i żołnierze. – Pozostając na miejscu, obciążają stronę walczącą, a gdy są schwytani – składają zeznania. Trupy są wygodniejsze, bo zeznań nie składają – stwierdza dr Targalski.

Jak dodaje, jednostronna decyzja Rosji o przekroczeniu przez konwój granicy, jest próbą postawienia wobec faktów dokonanych Angeli Merkel. Kanclerze Niemiec przyjedzie w sobotę, 23 sierpnia, do Kijowa. Z kolei we wtorek (26 sierpnia) w Mińsku odbędzie się spotkanie przedstawicieli Ukrainy, Unii Europejskiej i Eurazjatyckiej Trójki (Rosja, Białoruś, Kazachstan).

– Chodzi o to, żeby uczynić z Merkel w sposób jawny i ostentacyjny obrońcę interesów rosyjskich. Teraz, nie zależnie od tego co zrobi Rosja, Merkel i tak będzie zmuszała Ukraińców do zawieszenia broni, żeby Rosja mogła robić co chce na okupowanej przez nią części Ukrainy – wyjaśnia dr Targalski.

– W tej sytuacji Ukraina powinna walczyć z tzw. konwojem humanitarnym, strzelać. Najkorzystniejsze zachowanie jest zawsze strzelać. A potem patrzeć co dalej – podsumowuje Targalski. [No to stań, łobuzie, pod ścianą. Potem zobaczymy, co dalej – admin]

http://niezalezna.pl

Ojciec dr-a Targalskiego (również Jerzy) to stary PZPR-owiec, od 1952 roku. Wykładowca marksizmu-leninizmu na Uniwersytecie Warszawskim, prowadził także szkolenia partyjne. W 1968 krytycznie odniósł się do wzniecania antysemityzmu po „wydarzeniach marcowych” – czyli był „anty-antysemitą”. Podejrzewamy, iż był po prostu Żydem.
Synek, który poleca strzelanie do konwoju humanitarnego – a potem zastanawianie się „co dalej” –  to były KOR-owiec. Karierę zrobił jako typowe dziecko resortu. Zbydlęcenie, jakie zaprezentował, godne jest najwyższej pogardy.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2014-08-23)

Skip to content