Prezydent Francji: sankcje przeciwko Moskwie nie przeszkodzą w sprzedaży Rosjanom okrętów Mistral

Aktualizacja: 2014-08-21 10:07 pm

Francois Hollande powiedział o tym w wywiadzie dla “Le Monde”. Wg niego konieczna jest “twardośc i dialog” w stosunkach z Moskwą.

Francuski prezydent powiedział, że twadość jest niezbędna, ponieważ Europa nie może ignorować naruszenia integralności terytorialnej innego państwa. Nie można też przymykać oczu na dostawy broni rebeliantom – mówi Hollande.

Z drugiej strony Hollande twierdzi, że “niezbędny jest w tym samy czasie dialog”. Jednocześnie oświadczył on, że Francja zrealizuje kontrakt zawarty z Rosją, któy przewiduje dostawę dwóch okrętów wojennych Mistral.

unian.net/Kresy.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=76085 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]