Radio Watykańskie: “Homoseksualizmu nie należy leczyć”

Aktualizacja: 2014-07-18 9:24 am
informuje Radio Watykańskie ilustrując artykuł gustownym zdjęciem. Skoro nie należy leczyć, to widać homoseksualizm jest normalny.

KOMENARZ BIBUŁY: Radio VaTirana wypuszcza próbny balon, rozgłaszając wypowiedź niemieckiego biskupa. Ktoś powie, że to tylko zwykła posługa dziennikarska informująca o opiniach w Kościele, ale będzie to tłumaczenie dla naiwnych, wszak w tymże Kościele mamy tysiące biskupów i można byłoby zacytowac innych, głoszących coś mądrzejszego. Nie, Radio VaTirana lubuje się w tych informacjach, bowiem stanowią one niezły pretekst do wyczuwania nastrojów oraz manipulacji czytelnikami. A jeśli chodzi o to “gustowne” zdjęcie, to na drugi dzień, redakcja VaTirany podmieniła je, uznając widocznie, że trochę – na razie! – przesadzili z lansowaniem tematu.

Za: Breviarium - dawniej: Kronika Novus Ordo (18 lipca 2014) -- [Org. tytuł: « Homoseksualizmu nie należy leczyć»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=75683 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]