Zdewastowano tatarski meczet na Podlasiu

Aktualizacja: 2014-06-30 4:00 pm

Do aktu wandalizmu doszło w miejscowości Kruszyniany.

Na muzułmańskiej świątyni namalowano świnię, wulgarny napis i znak “Polski Walczącej”.

Zdewastowano także pobliski cmentarz, na pomnikach nagrobnych namalowano powstańcze kotwice, farba jest też na słupach przy bramie wjazdowej. Na kamieniu z tablicą informująca o zabytkowym statusie meczetu znalazła się wymalowana tą samą farbą trupia czaszka.

narodowcy.net/Kresy.pl

KOMENTARZ BIBUŁY: Tego typu obrzydliwe, kryminalne akcje mają w sobie wszystkie elementy lewicowej prowokacji (co świadczy np. namalowanie znaku “Polski Walczącej”). Prowokatorzy mają na celu ukazanie na arenie międzynarodowej Polski i Polaków jako nietolerancyjnej hołoty, i skupienie samoobronych i odwetowych reakcji muzułmanów na obywatelach naszego Kraju.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=75326 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]