Aktualizacja strony została wstrzymana

PomnikSmoleńsk.pl, czyli…

Co taśmy z „Wprost” mówią o BOR i „ludziach Smoleńska”

„Po przesłuchaniu taśm wszystko jest jasne, kto komu za co i co oferował, zagadkowe pozostają jednak te fragmenty związane z Tragedią Smoleńską, na razie są dwa takie momenty, oba w rozmowie pomiędzy Markiem Belką, Bartłomiejem Sienkiewiczem i Sławomirem Cytryckim.

Skandal wywołany ujawnionymi nagraniami rozmów urzędników […]”

[Całość: PomnikSmolensk.pl – „Co taśmy z „Wprost” mówią o Smoleńsku?”]

Źródło: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (20.06.2014)

KOMENTARZ BIBUŁY: Po opublikowaniu w/w tekstu, który w BIBULE został przedrukowany za stroną Prof. Mirosława Dakowskiego (20.06.2014), Redakcja BIBUŁY otrzymała taki oto email:

On 6/21/2014 2:35 AM, Adimn pomniksmolensk wrote:

Ponieważ nie zastosowaliście się Państwo po raz któryś z rzędu do naszych zasad związanych z przedrukiem tekstu informuję że wkraczam na drogę sądąwą i zgodnie z prawami autorskimi będę domagał się od Was odszkodowania za przedruk bez zgody tekstu:

PomnikSmoleńsk.pl, czyli…

Daję Pańswu czas do dziś godziny 12:00 czasu Polskiego na zdjęcie opublikowanego bez naszej zgody materiału. Jeśli raz jeszcze opusblikujecie cokolwiek od nas bez naszej zgody wystąpię do sądu bez uprzedzenia.

Administrator


No cóż, ręce opadają gdy spotyka się na tzw. prawej stronie internetu paranoików pragnących bardziej rozgłosu dla siebie niż służących sprawie rzetelnego rozpowszechniania informacji i wolności słowa. Smuci również i to, że zamiast wspomagać wszystkich w dziele rozpowszechniania ważnych informacji i komentarzy, portal PomnikSmolensk.pl wprowadza swoje normy tłamszenia tych, którzy myślą inaczej.

Bo – nie oszukujmy się – dlaczego administracja portalu PomnikSmolensk.pl zaatakowała wybiórczo nasze pismo? Ano, pierwsza ich reakcja pojawiła się w tym samym czasie, gdy zamieściliśmy przełomowe analizy blogera Free Your Mind, który próbuje wskazać na zupełnie błędną drogę dociekań „szkoły Macierewicza” w rozwiązanie zagadek tzw. katastrofy smoleńskiej. Innymi słowy: chodzi o awersję administracji portalu PomnikSmolensk.pl do obiektywnych i wielokierunkowych badań; natomiast chodzi o manipulację i o skupianie się na propagowaniu jedynie-słusznej linii różnych teorii brzozowych.

Oczywiście, po otrzymaniu dokumentów, którymi grozi Administracja portalu PomnikSmolensk.pl, chętnie poznamy – i natychmiast ogłosimy wszystkie dane – w tym i to, cóż to za osobnik ukrywa się pod ksywką „Artur” (pomniksmolensk.artur@gmail.com), i któż jest tą „Administracją” portalu. Ciekawe będą również i odpowiedzi na pytania, np. czy koszta procesu pokryją z własnych kieszeni, czy też sięgną do puli „Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Ofiar Tragedii Narodowej pod Smoleńskiem” i „Stowarzyszenia Rodzin Katyń 2010”, no i jak wytłumaczą się z tych swoich akcji.

A dla przypomnienia – i ku pamięci i przestrodze – zamieszczamy listę osób związanych na dzień dzisiejszy z portalem PomnikSmolensk.pl. Może kiedyś będą się wstydzili tej współpracy, wspierania bezsensownych teorii brzozowych, i ogólnie – tłamszenia myślących niezależnie…

Zespół redakcyjny:

Zuzanna Kurtyka, Artur, Zuzanna, Kazia, Vitek Skonieczny, Marek Bałemba, Rajmund Pollak, Teresa, Tomasz Kwiatek, Jacek Orłowski, Jerzy Dąbrowski, Magda Warych, Andrzej Brzezik, Fotoamator, Wincenty Koman, ks. Wiesław Multan, Mariola

Współpracownicy:

Józef Wieczorek

Skip to content