Cyganie starli się ze skinami. Policja z trudem zaprowadziła porządek

Aktualizacja: 2014-06-10 3:39 pm

W Andrychowie (woj. małopolskie) policja z trudem zaprowadziła porządek zakłócony „ustawką”, w której starli skini i Romowie.

Jak informuje „Gazeta Krakowska” do „ustawki” doszło około północy. Najprawdopodobniej starli się w niej  mieszkańcy miasta pochodzenie romskiego i około 100-osobowa grupa skinów z różnych miejscowości.

Policja miała duże trudności w zaprowadzeniu porządku, ściągnięto patrole z Oświęcimia i Wadowic. Patrole opuściły ulice romskiego osiedla dopiero nad ranem.

Śledczy nie informują czy byli ranni i poszkodowani. Trwa „prowadzenie czynności” w sprawie nocnej ustawki.

Źródło: gazetakrakowska.pl

luk

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=74996 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]