Lider warszawskiej listy PiS, prof. Krasnodębski popiera legalizację związków jednopłciowych

Jarosław Kaczyński nie ma coś szczęścia do lansowanych przez siebie postaci. Było już sporo rozczarowań. Zanosi się chyba na kolejne. Tym razem chodzi o prof. Zdzisława Krasnodębskiego.

Lider listy PiS w Warszawie w wyborach do eurokoryta, prof. Zdzisław Krasnodębski, w 2010 roku wydał książkę „Już nie przeszkadza”. Oto jeden ciekawy fragment z tej książki. Ciekawe czy Jarosław Kaczyński go czytał?

„Jest jeszcze wiele innych rzeczy, co do których Adam Michnik i ja na pewno się zgadzamy. Nie chcę Polski, w której polskość definiowana jest etnicznie, w której ludzie są dyskryminowani ze względu na swoje pochodzenie. Nie chcę Polski, w której homoseksualiści byliby prześladowani i nie mogli żyć w związkach prawnie uregulowanych. Nie chcę Polski, w której kobiety miałyby mieć gorsze szanse niż mężczyźni. Nie chcę Polski, w której panuje szowinizm, antysemityzm i fanatyzm religijny”

[Z. Krasnodębski, „Już nie przeszkadza. Szkice polityczne III”, Kraków 2010, s. 446″.

Całość: ProKapitalizm.pl

KOMENTARZ BIBUŁY: Zmieniamy tytuł usuwając znak zapytania, bo sądząc po cytacie, sprawa jest jasna. A jeśli chodzi o lidera PiS: tu już nie chodzi o brak szczęścia – tym może zasłaniać się jakiś młody aspirant do politykowania – tu chodzi o zupełny brak rozeznania w podstawowych sprawach. Świadczy to również o tzw. krótkiej ławce prezesa, i o braku jego otwartości na pro-polskie, pro-katolickie, pro-narodowe opcje polityczne. Niestety, tych opcji w III RP jak na lekarstwo, więc przyjdzie ludziom znowu wybierać pomiędzy dżumą a cholerą.

 

Za: ProKapitalizm.pl (22 maja 2014 ) | http://prokapitalizm.pl/lider-warszawskiej-listy-pis-prof-krasnodebski-popiera-legalizacje-zwiazkow-jednoplciowych.html | Lider warszawskiej listy PiS, prof. Krasnodębski popiera legalizację zwiÄ…zków jednopłciowych?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content