Aktualizacja strony została wstrzymana

Scjentologia zakazana w Rosji

Jeszcze jedna rzecz, jakiej można pozazdrościć Rosji.
Admin

Sąd w Moskwie wydał zakaz publikacji książek Lafayette’a Ronalda Hubbarda, założyciela Kościoła scjentologicznego.

Sąd orzekł, że książki Hubbarda, m.in. „What is Scientology?”, „zawierają wezwania do działań ekstremistycznych”. Według Prokuratury Generalnej, gdy orzeczenie się uprawomocni, książki te zostaną wciągnięte na listę ekstremistycznych materiałów, których publikowanie jest w Rosji zakazane.

Scjentologiczna, satanistyczna mafia posługuje się symboliką chrześcijańskiego krzyża. Niektórzy biorą ją na serio.

Przedstawiciele Kościoła scjentologicznego zapowiedzieli oprotestowanie decyzji moskiewskiego sądu. Twierdzą, że postępowanie było obarczone wadami, proces przeprowadzono pospiesznie i nie byli w stanie bronić swoich interesów.

Agencja Associated Press przypomina, że w 2010 roku sąd w Surgucie, na Syberii, również zakazał publikacji scjentologów, ale orzeczenie to zostało obalone.

Rzecznik scjentologów w Rosji Jurij Maksimow powiedział, że Kościół scjentologiczny ma w tym kraju „dziesiątki tysięcy” wyznawców. Rosyjskie media twierdzą, że wśród scjentologów są potężni biznesmeni i przedstawiciele władz.

Rosyjska Cerkiew prawosławna potępiła w 2007 roku scjentologię jako „totalitarną sektę”. Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł natomiast, że władze Moskwy naruszały prawa tej grupy, wielokrotnie odmawiając jej zarejestrowania.

W 2002 roku Stany Zjednoczone skrytykowały Belgię, Francję i Niemcy, oskarżając je o dyskryminowanie pewnych ruchów religijnych, w tym Kościoła scjentologicznego, Świadków Jehowy i ruchu Hare Kriszna.

http://www.rp.pl

 

Jeśli scjentologowie to „Kościół” zajmujący się, jak sama nazwa wskazuje, religią – to gajowy jest pedał.

„Kościół” scjentologiczny to najzwyklejsza mafia, zorganizowana na wzór masonerii, prowadząca przestępczą działalność (pranie mózgów, wymuszenia, szantaże), która osiągnęła wielkie wpływy, zwłaszcza wśród idiotów-celebrytów w USA, ale nie tylko. Drobnym przykładem niech będzie historia anonimowego serwera mailowego („Penet remailer”) działający w Finlandii w latach 1993-1996. Od kiedy wśród anonimizowanej poczty zaczęły się pojawiać głosy krytyczne wobec scjentologów, wykorzystali oni swe wpływy i zmusili fińską policję do działania zasadniczo stojącego poza prawem [sic!] – fińska policja zażądała od właściciela Penetu ujawnienia prawdziwych adresów i tożsamości użytkowników jego serwera.

Organizacja oczywiście wysysa ogromne sumy pieniędzy od osób, które udało się jej zindoktrynować, a jest pod tym względem bardzo profesjonalna. Oficjalnie działa, trzymajcie mnie ludzie, „non profit”!

Zobacz np.

Oczywiście satanistyczna zaraza dotarła do Polski:

Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2014-03-30 ) | http://marucha.wordpress.com/2014/03/30/scjentologia-zakazana-w-rosji/

Skip to content