TV Republika sławi herojów z UPA

Aktualizacja: 2014-01-22 10:45 am

Jeżeli kto jeszcze nie widzi, że część środowisk związanych z Jarosławem Kaczyńskim jawnie wspiera nacjonalistów ukraińskich, to niech obejrzy sobie krótki materiał z Telewizji Republika, na końcu którego dziennikarz żegna telewidzów banderowskim pozdrowieniem “Sława Ukrainie – Herojam sława”.

[youtube VPyYfe5G4Us]

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VPyYfe5G4Us

Taki wybryk to nie tylko obraża pamięć Polaków, Ormian i Żydów oraz sprawiedliwych Ukraińców, pomordowanych przez “herojów” z UPA i SS Galizien, ale i czytelny sygnał, że , a nie ze strony potomków ofiar oraz tych środowiska, które broni prawdy historycznej na Kresach Wschodnich.

Biorąc pod uwagę arytmetykę, Kaczyński wyjdzie na tym jak przysłowiowy Zabłocki na mydle. Ale wtedy powinien mieć pretensje sam do siebie, a nie do rosyjskiej agentury czy prorządowych mediów.

Wieczna pamięć pomordowanym obywatelem Drugiej Rzeczypospolitej!

Hańba “herojom” z UPA i SS Galizien oraz ich gloryfikatorom!

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=72883 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]