USA blokują telewizję Russia Today

Aktualizacja: 2013-08-30 12:07 pm

Stany Zjednoczone przerywają nadawanie programów telewizji Russia Today – poinformowała redaktor naczelna telewizji Margarita Simonjan na Twitterze. „Zawsze wiedziałam, że kiedyś nasz kanał zostanie zablokowany w Stanach. I to się stało. Brawo dla wolności słowa” – napisała.

Dodała ona później, że konto telewizji zablokował zasób Reddit. Wiadomości telewizji na portalu Reddit czyta ponad milion osób na całym świecie.

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2013-08-30)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Może zatem kolejny przykład: w telewizji pojawia się – bardzo rzadko – krótka reklama arabskiej stacji Al-Jazeera. Ostatnio zauważyliśmy, że reklama “wskakuje” na ułamek sekundy (jedyne co widać to logo arabskiej stacji), po czym… przez następne kilkanaście sekund mamy czarny obraz, nic, nawet nie pojawia się reklama zastępcza. Niespotykane zjawisko w tejże amerykańskiej (czytaj: syjonistycznej) telewizji, gdzie czas antenowy jest na wagę złota. “Brawo dla wolności słowa!”

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=70068 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]