Wielka wpadka sztabu Obamy

Aktualizacja: 2012-09-13 9:41 am

Kompromitacją zakończyła się konwencja wyborcza Baracka Obamy sprzed tygodnia. Okazuje się, że w hołdzie weteranom pokazano okręty… rosyjskie i samoloty… zespół akrobatyczny tureckiego lotnictwa.

Jak wynika z informacji tvn24.pl i tygodnika „Navy Times” na konwencji wyborczej Obamy admirał John Nathman mówił o poświęceniu weteranów dla Ameryki, dla urozmaicenia przemowy, na telebimach pokazywano zdjęcia okrętów wojennych i samolotów. Okazuje się jednak, że zamiast floty US Navy i maszyn US Air Force pokazano… rosyjskie okręty wojenne i zespół akrobatyczny tureckiego lotnictwa.

Weterani nie kryli swojego oburzenia i poinformowali o kompromitującej wpadce redakcję tygodnika „Navy Times”. Najprawdopodobniej pokazane zostały okręty Floty Czarnomorskiej, a formacja samolotów według amerykańskich pilotów wskazuje, że zamiast US Air Force pokazano Tureckie Gwiazdy – lotniczy zespół akrobatyczny.

Przedstawiciele Demokratów przeprosili za wpadkę i tłumaczyli, że wszystko było spowodowane błędem dostawcy zdjęć.

Autor: pł, | Źródło: Niezależna.pl, tvn24.pl, Navy Times

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=60833 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]