Londyn wzbogacony wielokulturowością: 3/4 morderców to niebiali

Aktualizacja: 2012-07-30 9:00 pm

Nowe statystyki wydane przez brytyjski serwis policji stołecznej (Metropolitan Police) ujawniają, że ponad 72% spośród wszystkich osób oskarżonych w zeszłym roku o popełnienie morderstwa nie należało do rasy białej.

Ze 197 osób oskarżonych o morderstwo w roku 2011, aż 113 (57,35%) było czarnych, 55 (27,91%) białych, a 20 (10,15%) stanowili Azjaci. Zgodnie z danymi Biura Krajowych Statystyk (ONS) z 2006r. dotyczącymi etnicznej charakterystyki Londynu, 69,4% jego ludności jest biała, pozostali to kolorowi, w tym 10,7% to ludność czarna. Oznacza to, że czarna osoba popełnia morderstwo z 13 razy większym prawdopodobieństwem niż osoba biała.

Statystyki potwierdzają, że ludność kolorowa odpowiedzialna jest za większość morderstw w Londynie mimo iż razem stanowią (póki co) mniej niż 1/3 mieszkańców miasta.

Ten sam raport ujawnia, że niebiali byli oskarżeni o:

  • 71% przypadków napadów o charakterze rabunkowym, w tym czarni – za 56%
  • 74% przypadków uprowadzeń, w tym czarni – 54%
  • 67% przestępstw z użyciem broni palnej, w tym czarni – 58%
  • 65% przestępstw z użyciem broni białej, w tym czarni – 51%
  • 51,9% gwałtów, w tym czarni – 40,4%

Za: bnp.org.uk

Komentarz [nacjonalista.pl]: Te statystyki mówią same za siebie. Nie powinno dziwić, dlaczego brytyjska EHRC (Komisja Równości i Praw Człowieka) domaga się rok rocznie od policji, aby ta przestała publikować dane dotyczące przestępstw pod kątem rasowym. Ujawniają one bowiem katastrofalny wpływ imigracji i multikulturowego projektu na bezpieczeństwo rodzimych Brytyjczyków, jak również na budżet ich państwa (koszty penalizacji).

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=59300 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]