Delirka kościoła austriackiego

Aktualizacja: 2006-09-26 12:00 am

Sezon grzybowy w pełni. Wygląda na to, że przywódcy kościoła austriackiego lubują się w odmianach halucynogennych. Oto kilka najnowszych przykładów patronatu kardynała Christophera Schonborna: zabawa cyrkowa, protestanckie liturgie (czytaj: orgie) i rockowe koncerty dla “katolickiej” młodzieży. Słowem: odwałka i delirka.


Rockowy zespół Key2Life produkujący się na “katolickich” koncertach

 


Parodia Mszy św. czyli zabawa cyrkowa na całego

 

Impreza cyrkowa sponsorowana była zdaje się przez Raifaissen Bank (patrz logo na namiotach)

 

 

 


Uwaga i skupienie podczas “liturgii” maluje się na twarzach

 

 

Młodzież “pokolenia JPII” nauczona godnego zachowania podczas Mszy…

 


Kwiat słonecznika jest – gdzie pacyfa?

 

Sprawca – zadowolony z dokonanego dzieła

 


Sprawca podczas koncertu rockowego. Warto przypomnieć, że tenże osobnik został biskupem w roku 1991, a kardynałem w roku 1998. Ciekawe czy jego zwierzchnik pomylił się (znowu?) czy też uczynił to świadomie?

 


Aprobowany przez kardynała Schonborna koncert dla “katolickiej” młodzieży zbliża ją wprost do…

 

PIEKŁA

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=592 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]