Biskup-renegat odprawia “mszę” razem z siostrzyczkami józefitkami

Aktualizacja: 2006-09-6 12:00 am

Biskup Thomas Gumbleton jest po dymisji, lecz jak widać aktywności i inwencji wcale mu nie brakuje. Konferencje gejowskie już wszystkie zaliczył, teraz udziela się u “sióstr józefitek” w stanie Wisconsin, gdzie pomaga w dalszej przebudowie (czytaj: destrukcji) Kościoła, “odprawiając msze” razem z siostrzyczkami. Fascynacja ruchem gejowskim i promocja gejów w Kościele jako biskup – a urząd ten piastował przez 38 lat – z pewnością nie minęła, teraz jednak przylgnął do siostrzyczek, którym wyjaśnia meandry polityki na przykładzie Nelsona Mandeli…

Biskup Gumbleton rozwalał Kościół przez CAŁY pontyfikat Jana Pawła II – przypomnijmy tym, którzy w takich przypadkach wygodnie zapominają o tym, że pontyfikat naprawdę był długi – który jednak ani razu nie zająknął się na temat ultra-destrukcyjnej roboty swojego podwładnego. Można określić to jednoznacznie choć zarazem delikatnie, jako zaniedbanie. Nie jest to powód do dumy, nie jest zasługą, a tym bardziej nie należy do cech świętości. No, ale może właśnie za takie cechy niektórzy kochają tamten Pontyfikat…. Przecież te kolorowe, pełne peanów dodatki do antykatolickich New York Times’ów i Gazet Wyborczych, te pomniki stawiane przez wrogów Chrystusa (Dar środowisk żydowsko-masońskich dla Papieża podczas wizyty w Wadowicach), pochwalne pisane przez nich listy (Żydowska Liga Przeciwko Zniesławieniu wychwala papieża Jana Pawła II), właśnie o tym świadczą. Nie jest to wielbienie Jana Pawała II jako Namiestnika Chrystusowego, jest to wielbienie człowieka, który dokonał przeobrażenia Kościoła kierując Go na modernistyczne tory. Tory wiodące miliony zdezorientowanych dusz prosto do Piekła…

 

 

Trzeci zakon sióstr józefitek

Siostry tercjarki z trzeciego zakonu sióstr józefitek z Wisconsin (USA) i ich “msze” (odprawiane w pełnej łączności z Rzymem!).


Jak głosi podpis pod zdjęciem: Biskup Thomas Gumbleton celebruje “eucharystię” razem z siostrami


Biskup Gumbleton wspomina w czasie homilii słowa Nelsona Mandeli


Siostra Deb Weina i jej modlitwa tańcem


O. Robert Bossie – sercanin, w czasie kombinacji liturgicznych


O. Bob Bosse celebruje “eucharystię” wraz ze zgromadzeniem

 

Za: KRONIKA NOVUS ORDO

 

Czytaj również:

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=571 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]