Kalifornia: Po dwudniowym szkoleniu można uśmiercać dzieci

Według postępowców, zabijanie dzieci musi być dostępne dla każdego, więc jak najwięcej osób powinno umieć dokonać tej zbrodni. W Kalifornii uruchomiono właśnie pilotażowy program dla osób nieposiadających wykształcenia medycznego – dzięki szkoleniu będą one mogły przeprowadzać aborcję w pierwszym trymestrze ciąży za pomocą próżnociągu.

Program prowadzony jest za pieniądze podatników i prywatnego sponsora, którego tożsamość nie została ujawniona. Szkolenia organizowane są na uniwersytecie kalifornijskim i trwają zaledwie dwa do pięciu dni. Pilotażowy program wdrożyło Bixby Center for Global Reproductive Health, które odmówiło ujawnienia listy uczestników szkolenia.

Fundacja Life Legal Defense złożyła pozew w sądzie przeciwko Centrum, które odmawia podania informacji dotyczącej darczyńcy, który przekazał na realizację projektu darowizny w wysokości 3.5 mln dolarów. Centrum odmówiło również ujawnienia nazwisk uczestników szkolenia.

Fundacja argumentowała, że ujawnienie nazwisk szkolonych osób jest konieczne m.in. ze względu na obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa kobietom, które będą korzystać z usług nieprofesjonalnych aborcjonistów. Tacy „nieprofesjonalni” mordercy dzieci są odpowiedzialni za 80 proc. powikłań, powstałych w następstwie aborcji.

Szacuje się, że z pomocy osób, które poddały się szkoleniu, skorzystało już co najmniej 8 tys. kobiet. W projekt zaangażowane są m.in. organizacje powiązane z Planned Parenthood. 

Źródło: wnd.com, AS, KK

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2012-05-22) | http://www.pch24.pl/po-dwudniowym-szkoleniu-mozna-usmiercac-dzieci,2767,i.html | Po dwudniowym szkoleniu można uśmiercać dzieci

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content