Wielki Tydzień w parafii w Chicago: joga, zumba, “ekumeniczna Droga Krzyżowa”…

Aktualizacja: 2012-04-2 12:18 pm

Parafia pw “Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny” w Chicago ogłosiła plan na Wielki Tydzień Roku Pańskiego 2012.

W kalendarzu czytamy, że w pierwszy dzień Wielkiego Tygodnia, wierni relaksują się na lekcjach zumby. Widocznie nic tak dobrze nie pomaga w skupieniu się przed Męką Pańską jak latynoskie wygibasy i hinduskie tańce brzucha.

W Wielki Wtorek wierni będą pogłębiać swoją wiedzę wysłuchując prelekcji o historii Medjugorie. Być może objawi im się sama Gospa.

W Wielką Środę o godzinie 7 wieczorem rozpoczynają się klasy yogi, a nieco później, parafianie będą mogli się jeszcze bardziej rozruszać na klasach zumby.

Natomiast w Wielki Piątek, odbędzie się “Ekumeniczna Droga Krzyżowa”. Co się kryje pod tym pojęciem, można się tylko domyślać. Sądząc po innych pracach tej parafii – domyślać najgorszego.

Po tym wszystkim, miejmy jedynie nadzieję, że dla tej parafii i sprawujących tam o. Pasjonistów, Chrystus naprawdę Zmartwychwstał.

 

 

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Immaculate Conception Church website ()
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=54652 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]