Aktualizacja strony została wstrzymana

Kolejna operacja „fałszywej flagi”? – Gilad Atzmon

Izraelska prasa doniosła dzisiejszego wieczoru [22 marca], że Mohamed Merah, francuski zabójca, w przeszłości udał się z wizytą do Izraela.

Jak stwierdza raport, paszport Meraha posiadał stemple izraelskich służb granicznych. Cel jego wizyty nie jest znany, jednak izraelscy analitycy podejrzewają, że albo próbował on przedostać się na terytorium Palestyny, albo przygotowywał się on do ataku terrorystycznego.

Jednak nie można wykluczyć i tej możliwości, że Merah był w rzeczywistości trenowany przez izraelskie siły specjalne. Świadczyłoby to o tym, że Merah przeprowadził operację tzw. fałszywej flagi. Poprzez podstęp, co nota bene, jest mottem Mossadu.*

Polecam przeczytanie historii Naeim Giladi, izraelskiego agenta operującego w Iraku w późnych latach 1940.

„10 maja, o 3 w nocy, granat został rzucony w kierunku szyby wystawowej firmy Beit-Lawi Automobile Company, której właścicielem był Żyd. Zniszczona została część budynku. Nie zanotowano ofiar.

3 czerwca 1950 roku, inny granat został rzucony z przejeżdżającego z dużą prędkością samochodu w rejonie El-Batawin miasta Bagdad, zamieszkałym w większości przez bogatych Żydów i średnią klasę Irakijczyków. Nie było ofiar, lecz w wyniku tej eksplozji syjonistyczni aktywiści wysłali telegram do Izraela żądając zwiększenia limitu imigracyjnego dla Iraku.

5 czerwca, o 2:30 w nocy, eksplodowała bomba w bliskości, należącego do właściela żydowskiego budynku Stanley Shashua na ulicy El-Rashid, w wyniku czego dokonano zniszczeń, lecz nie zanotowano ofiar.

4 stycznia 1951 roku o 7 wieczorem, granat został rzucony w grupę Żydów przebywających przed synagogą Masouda Shem-Tov Synagogue. Ładunek wybuchowy uderzył w kabel wysokiego napięcia, śmiertelnie porażając prądem trzech Żydów, jednego młodego chłopca, Itzhaka Elmacher, i raniąc ponad 30 innych. Po ataku, exodus Żydów wzrósł do około 600-700 dziennie.

Syjonistyczna propaganda stale twierdzi, że bomby w Iraku były podkładane w Iraku przez antyżydowskich Irakijczyków, którzy chcieli pozbyć się Żydów ze swojego kraju. Straszna prawda jest jednak taka, że granaty, które zabijały i raniły irackich Żydów i niszczyły ich posiadłości, były rzucane przez syjonistycznych Żydów.”

Gilad Atzmon

Tłumaczenie: LM

Gilad Atzmon jest znanym muzykiem jazzowym, komentatorem i aktywistą politycznym. W swoich licznych wypowiedziach, wywiadach i na stronach internetowych krytykuje judaizm ukazując zakłamanie tej pseudo-religii, sprzeciwia się ludobójstwu dokonywanemu przez państwo Izrael oraz przestrzega przed zagrożeniem dla świata ze strony syjonizmu. Atzmon urodził się w Izraelu w rodzinie żydowskiej. Wyemigrował z Izraela i mieszka w Wielkiej Brytanii.


* Mottem izraelskiej agencji wywiadowczej Mossad był cytat biblijny: „Bo roztropnie poprowadzisz wojnę; tam zwycięstwo, gdzie wielki doradca” z Księgi Przysłów (24:6) – (be-tachbÅ«lōt ta`aseh lekhā milchāmāh (Hebrew: בתחבולות תעשה לך מלחמה”Ž) (Ang. „For by wise guidance you can wage your war”). Wielu specjalistów (w tym Victor Ostrowski, b. oficer Mossadu) twierdzi, że prawdziwe motto tłumaczy się jako „By way of deception”, czyli „Poprzez podstęp” (albo: „W drodze oszustwa”, czyli tak jak nosi tytuł jego książki opisującej specjalne działania Mossadu.) Ostatnio Mossad zmienił swoje motto.

ZOB. RÓWNIEŻ:

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Gilad Azmon - "Is it an Israeli False Flag Again?" (March 22, 2012) | http://www.gilad.co.uk/writings/is-it-an-israeli-false-flag-again.html

Skip to content