“Jestem gejem!” – wyznaje ksiądz podczas Mszy sw.

Aktualizacja: 2006-01-23 12:00 am

Podczas niedzielnej homilii na porannej Mszy św. dla dzieci, ksiądz Ks. Rich Danyluk przyznał się, że jest homoseksualistą. Ks. Rich Danyluk z parafii St. Joseph Basilica w Alameda-Oakland (Kalifornia) w późniejszym wywiadzie nie tylko powtórzyl dumnie swe słowa wypowiedziane podczas kazania, ale z uśmiechem wyznał tajemnice życia, w tym 30-letniego życia kapłańskiego.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=52 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]