Ktoś ostrzelał auto Jarosława Kaczyńskiego?

Jak ustalił Dziennik.pl, na szybie limuzyny prezesa PiS są ślady po pociskach. Prawo i Sprawiedliwość odmawia komentarzy na ten temat, ale jeden z polityków PiS miał potwierdzić w rozmowie z portalem, że ktoś strzelał do auta.

Na tylnej szybie srebrnego Saaba 9-5, którym jeździł Jarosław Kaczyński, są ślady po strzałach. Samochód został sprzedany, a wyżłobienia odkrył nowy właściciel auta.

Jak informuje dziennik.pl, prawdopodobnie ktoś próbował przestrzelić szybę z wiatrówki. Snajper strzelał jakimiś seriami, bo trzy ślady są w podobnych odległościach w jednej linii – opisuje w rozmowie z portalem posiadacz auta.

Jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości potwierdził anonimowo, że rzeczywiście ktoś ostrzelał samochód Jarosława Kaczyńskiego, jednak nie chciał zdradzać żadnych szczegółów na ten temat.

Był taki niebezpieczny incydent, ale nie chcieliśmy informować o nim policji. Natychmiast by to obrócono przeciw nam – stwierdził w rozmowie z dziennik.pl.

PiS sprzedał telefon Kaczyńskiego. Na karcie były wiadomości, kontakty

W sprzedanym niedawno aucie szefa PiS zostało kilka drobiazgów, należących do Jarosława Kaczyńskiego. Wśród nich znalazł się telefon z prywatnymi wiadomościami.

Jak donosi dziennik.pl, na karcie SIM pozostały nieskasowane kondolencje po katastrofie prezydenckiego samolotu i numery telefonów do znajomych.

Za sprzedaż limuzyny prezesa odpowiadało biuro PiS. Zajmował się tym skarbnik partii Stanisław Kostrzewski.

„Obaj bracia uważali Volvo i Saaba za najbezpieczniejsze samochody. Dlatego właśnie wybór padł na to auto. Świetnie się sprawdzał i bardzo o niego dbaliśmy” – podziedział dziennikarzom serwisu Kostrzewski.

Sam, także ze względów sentymentalnych, miał ochotę kupić samochod. Ostatecznie wóz sprzedano za pośrednictwem komisu.

Nowy właściciel chce odsprzedać srebrnego Saab 9-5. Wystawił auto na internetową aukcję.

Za: Wiadomosci24.pl

Za: niezalezna.pl (2012-01-05) | http://niezalezna.pl/21338-ktos-ostrzelal-auto-jaroslawa-kaczynskiego

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content