Ktoś ostrzelał auto Jarosława Kaczyńskiego?

Aktualizacja: 2012-01-5 10:36 am

Jak ustalił Dziennik.pl, na szybie limuzyny prezesa PiS są ślady po pociskach. Prawo i Sprawiedliwość odmawia komentarzy na ten temat, ale jeden z polityków PiS miał potwierdzić w rozmowie z portalem, że ktoś strzelał do auta.

Na tylnej szybie srebrnego Saaba 9-5, którym jeździł Jarosław Kaczyński, są ślady po strzałach. Samochód został sprzedany, a wyżłobienia odkrył nowy właściciel auta.

Jak informuje dziennik.pl, prawdopodobnie ktoś próbował przestrzelić szybę z wiatrówki. Snajper strzelał jakimiś seriami, bo trzy ślady są w podobnych odległościach w jednej linii – opisuje w rozmowie z portalem posiadacz auta.

Jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości potwierdził anonimowo, że rzeczywiście ktoś ostrzelał samochód Jarosława Kaczyńskiego, jednak nie chciał zdradzać żadnych szczegółów na ten temat.

Był taki niebezpieczny incydent, ale nie chcieliśmy informować o nim policji. Natychmiast by to obrócono przeciw nam – stwierdził w rozmowie z dziennik.pl.

PiS sprzedał telefon Kaczyńskiego. Na karcie były wiadomości, kontakty

W sprzedanym niedawno aucie szefa PiS zostało kilka drobiazgów, należących do Jarosława Kaczyńskiego. Wśród nich znalazł się telefon z prywatnymi wiadomościami.

Jak donosi dziennik.pl, na karcie SIM pozostały nieskasowane kondolencje po katastrofie prezydenckiego samolotu i numery telefonów do znajomych.

Za sprzedaż limuzyny prezesa odpowiadało biuro PiS. Zajmował się tym skarbnik partii Stanisław Kostrzewski.

“Obaj bracia uważali Volvo i Saaba za najbezpieczniejsze samochody. Dlatego właśnie wybór padł na to auto. Świetnie się sprawdzał i bardzo o niego dbaliśmy” – podziedział dziennikarzom serwisu Kostrzewski.

Sam, także ze względów sentymentalnych, miał ochotę kupić samochod. Ostatecznie wóz sprzedano za pośrednictwem komisu.

Nowy właściciel chce odsprzedać srebrnego Saab 9-5. Wystawił auto na internetową aukcję.

Za: Wiadomosci24.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=49496 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]