Opiniował znak NOP, dostaje pogróżki od Antify

Aktualizacja: 2011-12-14 11:30 am

Dr Paweł Nowak z UMCS, biegły, który na zlecenie Sądu pozytywnie opiniował wniosek Narodowego Odrodzenia Polski o legalizację używanych przez ten ruch symboli, od kilku tygodni otrzymuje anonimowe pogróżki, zniszczono również drzwi do jego gabinetu.

Na drzwiach pokoju, w którym dr Nowak przyjmuje studentów, lewaccy działacze namalowali sprayem celownik. O tym, że zrobiły to osoby związane z hołubioną przez salon Antifą wiadomo, gdyż…  sprawcy sami pochwalili się swoim czynem na anarchistycznych stronach internetowych. 

Lewaccy bojówkarze weszli na teren lubelskiej uczelni i oprócz namalowania celownika oraz dopisku: “Na celowniku”, rozwiesili też plakat z napisem “Studenci, nikt, kto toruje drogę faszystom, nie zasługuje na szacunek, ale na bojkot i pogardę”. W Internecie swoje działania podsumowali krótko: “Faszyzm nie przejdzie! Antifa atak!”. 

Jak wynika z ustaleń „Rzeczpospolitej” dr Nowak dostaje także pogróżki w postaci anonimowych maili z wyzwiskami. Wykładowca nie chce komentować tych informacji, powiedział jedynie, że lewackie „metody są metodami po prostu faszystowskimi”.

Dr Nowak jest jednym z biegłych, którzy na zlecenie warszawskiego Sądu Okręgowego pozytywnie opiniowali wniosek Narodowego Odrodzenia Polski o legalizację używanych przez ten ruch symboli, m.in. krzyża celtyckiego i rysunku “zakaz pedałowania”. Po awanturze w lewicowych mediach warszawska Prokuratura Okręgowa zapowiedziała, że odwoła się od decyzji sądu w sprawie rejestracji tych symboli. Władze UMCS nie zawiadomiły prokuratury o wejściu bojówkarzy na teren uczelni i dokonanie zniszczeń.

Źródło: rp.pl

Za: PiotrSkraga.pl (2011-12-14) -- [Org. tytuł: « Opiniował znak NOP, dostaje pogróżki od Antify»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=48431 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]