Komorowski nadał odznaczenia dla twórców “fundacji odpowiedzialnego biznesu” (TVN, Polsat…)

Aktualizacja: 2011-12-5 5:03 pm

“Prezydent Bronisław Komorowski wręczył w poniedziałek ordery i odznaczenia twórcom fundacji odpowiedzialnego biznesu i odważnej ratowniczce, która w lecie 2011 r. uratowała tonącego mężczyznę.” – donosi oficjalna strona prezydent.pl

“Prezydent dziękując odznaczonym powiedział, że ważne jest, aby polski biznes, polskie instytucje gospodarcze łożyły nie tylko podatki, ale też to, co jest najcenniejsze – odrobinę serca i zrozumienia dla potrzeb innych. W takim wymiarze – jak podkreślił – jaki Państwo zapewniacie, poprzez działania różnych organizacji, fundacji. – Źyczę dalszych sukcesów w przekonywaniu, że to, co Państwo dziś robicie wymaga i jest warte dalszego wsparcia i rozwijania – dodał Bronisław Komorowski.”

“Na zakończenie uroczystości młodzi goście zaśpiewali piosenkę „Pięknie żyć”. “
 

Odznaczeni zostali:

w uznaniu wybitnych zasług w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy, za szczególne osiągnięcia w pracy organizacyjnej i społecznej:

 

KRZYŹEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

Bożena Walter – Fundacja TVN „Nie jesteś sam”

Pani Małgorzata Źak – Fundacja POLSAT

 

KRZYŹEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

Joanna Luberadzka-Gruca – Fundacja Przyjaciółka

Jolanta Rojek – Fundacja Dobroczynności ATLAS

Bertus Servaas – Fundacja VIVE – Serce Dzieciom

 

ZŁOTYM KRZYŹEM ZASŁUGI

Jadwiga Czartoryska – Fundacja Orange

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego:

 

MEDALEM ZA OFIARNOŚÄ† I ODWAGĘ

Magdalena Czepil

Całośc na stronie prezydent.pl

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Prezydent.pl (5 grudnia 2011 )
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=48001 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]