Kolejna ofiara Kabały

Aktualizacja: 2006-07-5 12:00 am

20-letnia popularna aktorka i śpiewaczka muzyki Pop, Lindsay Lohan została zjudaizowana i zainicjowana do sekty opierającej się na mistycyzmie i kabale. Jak spekulują media, Lohan została wprowadzona w tajniki kabały przez znaną piosenkarkę występującą jako “Madonna”, przyjmując imię Rose. Na ostatnich zdjęciach, Lohan nosi na lewej ręce czerwoną sznurkową bransoletę – symbol przyjęcia kabały. [Kabbalah Centre wyjaśnia znaczenie sznurkowej bransolety]

“Tak, interesuję się kabałą” – powiedziała Lohan już w kwietniu br. – i dodała: “Każdy z nas czegoś potrzebuje.”

KOMENTARZ BIBUŁY: Z reguły nie zajmujemy się opowiastkami o trzeciorzędnych gwiazdeczkach, tutaj jednak podajemy tę informację widząc w niej przykład jak wielkie niebezpieczeństwo niesie za sobą flirtowanie z szatańskim mistycyzmem: szybko wciąga on naiwnych i nieuformowanych. Właśnie – nieuformowanych. Jak podają media, Lohan wychowała się w rodzinie katolickiej (albo realniej: w rodzinie o korzeniach katolickich) i już jako młoda osoba została zdeprawowana pop-kulturą, co stało się tylko etapem pośrednim do jej judaizacji. “Każdy z nas czegoś [duchowego] potrzebuje.” – przyznaje aktorka. Tak, każdy z nas potrzebuje, a jeśli Kościół posoborowy nie potrafi przekazać współczesnemu człowiekowi niezmiennych Prawd Wiary, świadczy to o kryzysie Kościoła, świadczy to o zagubieniu administratorów Kościoła, świadczy to o przyjęciu błędów i kroczeniu błędną drogą. Jeśli współczesna młodzież ucieka od Kościoła szukając gdzie indziej duchowości i mistycyzmu, znaczy to, że pora wreszcie skończyć z tym obłędem i przywrócić pokazywanie piękna całej głębi nauki katolickiej. Gitary w kościołach, muzyka Christian-Pop, sprotestantyzowana liturgia, modernistyczne kazania o “dobroci Jezusa”, ekumeniczne horrory, międzyreligijne bezsensowne “dialogi” – nie przyczynią się do tego, a właśnie stają się krokiem do odejścia zagubionej młodzieży od Kościoła. Wprost w objęcia judaizującego Księcia Ciemności.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=445 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]